Zbraň

Ano, zbraň je také součástí kostýmu, proto by s ním měla ladit a splňovat vizuální nároky. Zbraň by neměla být v žádném případě na první pohled čistá.  Vlastní konstrukce založené na herní předloze (pipe rifle, laser, plasma, gauss rifle, bozar, 10mm pistole apod.) nebo konverzní kity těchto zbraní jsou vysoce vítané a je možné, že vám bude taková zbraň schválena do hry bez nutnosti si ji v registraci pořizovat za karmu (bývají docela drahé).

Pokud takovou zbraň máte vložte nám do přihlášky odkaz na fotku.

Zbraně nesmí být opatřeny doplňky jako jsou různé montáže, optiky, kolimátory, gripy, taktické svítilny apod. (odstřelovací pušky mají výjimku).

Proč? Důvod je prostý. Takové zbraně nepůsobí věrohodně (působí moc profesionálně) a účelem hry je také vypořádat se z nedostatky a nesnázemi. Montáž seženete už velmi těžko a v poválečném světě si podobné vybavení vydržují jen opravdu mocné frakce. Doplňky na zbraních také dost přitahují pozornost asi jako kdyby jste se ve středověku chlubili mečem s diamanty.

Chladné zbraně podléhají stejnému pravidlu jako střelné – musí být upraveny do poválečných podmínek (rez, zuby apod.). I když jsme v Evropě, tak až na výjimky nedovolujeme používání středověkých chladných zbraní.

Co jsou nejčastější zbraně v post apokalyptickém světě? Různé pálky, tyče, kyje nebo i sečné zbraně vyrobené z plechů, dopravních značek či částí aut.

Pokračujte dále na Účes, nečistota a make-up.