Firma

Ve chvíli, kdy se společnost začne organizovat a je už na škodu spory řešit finančně nákladnou válkou mezi celými skupinami či městy, tehdy se objevuje usměvavý muž či žena a splní někomu tzv. přání smrti.  Nikdo neví, jak se stát členy, nikdo neví kolik jich je, jisté je že ,,zaměstnanci“ firmy  se sice dají zabít jako jiní, ale vždy se objeví další a pachatelé končí obzvláště krutou smrtí.

Vypráví se, že zaměstnanci Firmy jsou ve skutečnosti členy kultu, kde se uctívá samotná smrt. Ale to jsou nejspíš jen legendy a jde jen o další z mnoha odnoží mafie, které šlo vždy ve skutečnosti jen o výdělek na smrti jiných. A která postupně zničila a pohltila všechny ostatní. Nebo je to jinak a naopak nějaká stará mafie přijala nové jméno a způsoby? O tom se dá jen spekulovat. Tak či onak je Firma osinou v zadku pro Meroveje, kteří se její aktivity kolem Goodwaters snaží potírat jak to jen jde.

Zrození, původ a hlubší pohnutky těch co řídí Firmu, zůstávají ve stínu. Stejně jako většina jejich členů. Co ve stínech nezůstává, jsou krvavé výsledky její práce. Práce, u které ani sami vykonavatelé nevědí pro koho ji dělají, takže je nemožné zjistit, kdo ji zadal. Zajímavý obchod pro všechny. Tedy až na oběti. Ale co brání poškozené straně najmout si taky Firmu a oslabit toho, kdo má z jejich poškození největší zisk?

O co jde?

Vaše postava je tzv. spícím agentem, který se někdy v životě, když peněz nebylo nazbyt, upsal jednomu chytrákovi, který za smlouvu vysolil hromadu peněz, takže jste měli další měsíc co do huby. Podmínkou však bylo, že někdy v budoucnu musíte vykonat službu pro Firmu. V opačném případě vás postihnou následky.

Za odvedenou práci dostanete zaplaceno a je jen na vás jak se s úkolem vypořádáte.

Pokud se chcete stát zaměstnancem Firmy zaškrtněte tuto možnost v registraci. 

Pokračujte dále na Disapora.