Zde se dozvíte veškeré důležité informace týkající se časového plánu akce.

PŘÍJEZD

Na místo konání je možný už od soboty 3.8.2019, kdy budou na plac najíždět i sami oraznizátoři. Toto období se zve Stavěčka a lze si během ní dostavět své obydlí a případně pomoct organizátorům, kteří vám za vaši pomoc budou nesnonale vděční.

STAVĚČKA

Je od slova stavět, takže by se tato činnost – samozřejmě s přestávkami – měla i dít. Obrazně řečeno, válet si šunky a grilovat můžete během hry a v tomto případě vás požádáme, abyste přijeli až v úterý 6.8.2019.

Nikdo vás samozřejmě nebude prcat pokud večer vytáhnete gril poté, co ste celý den makali. Píšeme to spíš kvůli různým expertům, kteří se v minulosti jezdili na Stavěčku jen flákat.

Také platí pravidla jisté ukázněnosti. Všichni jsme na jihlavském tankodromu hosty, a proto se nebudeme jezdit před hrou koupat do přilehlých chovných rybníků (to je za insta ban z akce), ani se nebudeme prohánět pro panelové cestě až k hranicícm Pístova ve svých post apo kárách či motorkách.

Kolem nás jsou lesy se zvěří a také revíry, přičemž místní hajný opravdu nemá moc v lásce blbce, co mu u obory (příjezdová cesta z Rančířova) tůrují motory. 

CHECK-IN

 • ÚTERÝ 6.8.2019 15:00-22:00
 • STŘEDA od 10:00 v Orgovně v hlavních kasárnách do začátku hry
 • (A) přijedete na parkoviště, kde vás Parkovací ghůlové navedou – řidtě se prosím jejich pokyny i když sou to jen pracovní ghůlové
 • (B) v případě, že vezete materiál do své základny můžete projet až přímo k ní – Parkovací ghůlové mají mapu areálu, navedou vás
 • (C) k registraci se můžete dostavit v civilu (ale je lepší dojít už v kostýmu se všemi zbraněmi a IG předměty, které jste si donesli)

Kontrolovat se budou zbraně, kostým, vybavení, světlo.

 • poté, co vykonáte body a, b, c jste dokončili check-in a můžete se vrátit zpět na základnu

Organizátoři si vás zapišou, podepíšete souhlas se zpracováním osobních údajů (ano, to je to GDPR) a dostanete balíček se svou postavou, kde najdete startovní herní itemy a průvodky spolu s Deníkem postavy)

HARMONOGRAM AKCE 

ÚTERÝ 6. srpna 2019 – Check-in 15:00 – 22:00

STŘEDA 7. srpna 2019

 • Předherní workshopy v hlavních kasárnách 9:00 – 13:00
 • (A) 9:00 – 11:00 – vysvětlování pravidel po skupinkách, práce s perky, správná manipulace s herními předměty a průvodkami, správné obírání mrtvol, důvěra mezi úšastníky, organizační informace
  (B) 11:30 – 13:00 – ukázka craftění a práce s návody, CP briefing, AP/velitelé briefing
 • ZAČÁTEK HRY – 14:00 (středa)

ČTVRTEK 8. srpna 2019 (non stop hra)

PÁTEK 9. srpna 2019 (non stop hra)

SOBOTA 10. srpna 2019

 • (A) KONEC HRY 15:00
 • (B) Rozebíračka 15:30-20:00
 • (C) Afterparty 20:30-???

NEDĚLE 11. srpna 2019

 • (A) Rozebíračka 9:00 – 17:00
 • (B) Odjezd 18:00

ROZEBÍRAČKA

Je opakem Stavěčky, kdy se všechyn dočasné kulisy a dekorace uklidí.

Opravdu vás všechny prosíme, abyste si uklidili ve svých táborech, odpady nachystali do zavázaných pytlů a v tříděné podobě (plast, papír, komunál) je nahromadili na jednu hromadu do Špinavé zóny v GW odkud si je Organizátoři přeberou.

Zároveň bychom vás chtěli požádat o jednu věc. Každý rok se najde spousta z vás, kteří po sobě zanecháte celkem velký svinčík uvnitř i vně svých tábořišť a my tam po nich další den uklízíme roztahané barely nebo taháme pneumatiky z louží.

Všichni jsme po akci unavení a chceme být brzo doma ve vaně a teplíčku – chápeme to! Nic ve zlém, ale fakt sme po akci dost vypruzení, když musíme tři další dny uklízet roztahané dekorace, stavební materiál apod, protože majitel je celkem ras na pořádek ve svým písečku.

Pak se organizátoři nemusí ptát sami sebe, jestli jim za to další rok stojí. Ještě než odjedete, tak Organizátoři musí zkontrolovat, jak máte uklizeno, což platí hlavně pro frakce – kdo odjede bez schválení pořádku a zanechá na místě nepořádek se nemusí příští rok obtěžovat jezdit.