Historie 2019

Ve Fallout LARPU je pro nás velmi důležitá historie světa, který hrajeme. Vědomí toho, že vše, co ve hře potkáte zde má své místo v minulosti, pomáhá dokreslit atmosféru skutečného světa, který není okleštěn mantinely.

Následující historie je dlouhá, členitá a rozhodně neladí s moderními trendy – tedy vše co nejkratší. Pokud chceme vyprávět takový příběh jaký bychom opravdu chtěli, je pro nás takto kompelxní historie zásadní.

Hráči ji celou znát nemusí, ale čím hlouběji se do ní ponoří, tím lepší bude celkový dojem ze hry, protože OG komunikace během hry je zakázána (např. sedíte s kamarádem u baru a zeptáte se jak bylo minulý týden v práci) a tato historie poskytuje hráčům základ pro konverzace a tvorbu vlastní postavy. 

Timeline je rozdělena na jednotlivá období a textová část plně koresponduje s interaktivní mapou, kterou jsme pro vás připravili. Je dobré si číst historii a k tomu mít otevřenou mapu. Jedině tak, si jako hráči dáte dohromady všechny souvislosti a zjistíte, že svět který jsme vytvořili je bohatý a členitý.

Zde naleznete Interaktivní mapu herního světa

(mapa je rozdělena do 4 období, viz. legenda vlevo)

POKRAČUJTE DÁLE NA HISTORII 2019