Tvorba postavy

Můžeš si vytvořit jakoukoliv postavu z univerza Falloutu – myšleno z tohoto světa vycházejícího. Vyvaruj se známým postavám a hrdinům z herní předlohy (např. Chosen One, Lone Wanderer, Courier, Sole Survivor, Herbert, Marcus, Nick Valentine, Piper, Conrad Kelogg a další)  Buď kreativní a vymysli si něco svého. 

Můžeš navrhnout i nějakou zápletku, kterou bys chtěl ve hře řešit (tzv. osobní linka) – její zapracování bude záležet na náročnosti a složitosti. Přemýšlej o tom, co chceš hrát, jak si tvoje postava vydělává na živobytí a jaké vybavení a nástroje používá. Všechny tyto aspekty vychází z původu a zázemí postavy.

Důležitou věcí při výběru specializace (perků) je mít alespoň základní představu o tom, jak daná činnost vypadá, např. pokud chceš hrát doktora, měl bys vědět jak se takový doktor chová a znát třeba i pár učených slov, protože často budeš při hraní role tyto znalosti potřebovat, aby tvoje postava působila důvěryhodně.

Kreativitě se ale meze nekladou. I když máme ve hře poměrně striktní systém craftingu, tak je stále velmi vítané si do hry donést vlastní rekvizity.

Nyní pokračuj dále na Předválečný člověk.