Uprchlí synthové

Ne všichni jsou v poválečném světe lidmi. Tedy alespoň uvnitř. Navenek je to poznat dobře, ale někdy si člověk nemůže být moc jistý. 

Detailní informace o syntech naleznete na kartě Uprchlý synth.

O co jde?

Nejste člověk! Jste robot! Tedy spíš něco jako terminátor – jen ne silnější než člověk. Uvnitř endoskelet z odolných kovů potažený lidskou kůží vykazující všechny symptomy člověka počínaje pocením, přes krvácení, simulaci srdečního tepu až po pomalé hojení. Jste zkrátka kus dobře zvládnuté technologie.

Má to ale jeden háček. Nevíte o tom! Máte vzpomínky z dětství až do současnosti. Pamatujete si, jak jste vyrůstali, pamatujete si přátele a rodinu. Nikdy by vás nenapadlo, že nejste tím, za koho se vydáváte. Jediné náznaky, které by vám mohly odhalit váš skutečný původ je fakt, že fyzicky nestárnete a také to, že nikoho ve svém okolí neznáte déle jak pár let.

Během hry však přijde zlom a vy zjistíte, že je s vámi něco v nepořádku a pak se začnete pídit po tom, kdo a proč vás vyrobil. Je možné, že se od vás vaši přátelé odvrátí? Možná po vás půjdou neznámí lidé? Ale také možná potkáte nové, kteří budou stejní jako vy a společně tak přijdete na kloub svému původu. 

Pokud chcete hrát za syntha zaškrtněte tuto možnost v přihlášce.

Pokračujte dále na stránku Pravidla.