Ujistěte se, že jste si již přečetli základní dokumenty

Ty jsou pro pochopení následujících pravidel zásadní.

ÚVOD

Všichni účastníci musí mít povinně následující výbavu, která jim bude kontrolována u registrace. Hráči bez této výbavy nebudou vpuštěni do hry.

  • ochranné brýle určené na air-soft
  • 1x reflexní vesta
  • ešus, příbor
  • nádoba na tekutiny (hrníček, plechovka s uchem apod. žádné plastové kelímky)

MAJETEK

Začínající postavy si vybírají vybavení v rámci registrace na Dorazim.cz. Zde se nachází strom postavy, kde si každý nový hráč navolí pomocí Karmy (K) (něco jako talentové body) počáteční stav financí a perků. Podle hodnot vložené Karmy hráč dostane určitý počet startovních zátek a tzv. Volné karmy (VK), kterou rozdělí mezi 4 perkové stromy. Každý strom má tři úrovně, kdy třetí je ta nejvyšší. Podle toho hráč pozná na jakou úroveň perků jeho postava dosáhne.

Cena jednotlivých úrovní za Volnou karmu je
1.úroveň = 1 VK, 2.úroveň = 2 VK, 3.úroveň = 3 VK.

Poté, co si vyberete perky, si můžete navolit vybavení, které vaše postava bude mít do začátku. To zakoupíte za zátky. Zbylé neutracené zátky se převádí do hry.

Pokračující postavy začínají s vybavením, se kterým naposledy skončily. Změní se jen počet zátek, některých komodit a munice, kterou postava disponuje. V herním světě stále žije a spotřebovává zdroje, ale o získané zbraně, brnění či perky už nepřijde. Pokud je něco důležitého pro vaši postavu co si chcete přenést z loňského ročníku, napište nám to do poznámky v registraci.

Pokud jste pokračující postava dostanete do začátku zátky, munici a další spotřební komodity v závislosti na vašem postavení.

Pokračujte dále na BEZPEČNOST.