Frakce

Ve hře se vyskytují 2 velké frakce; Goodwaters a Poslovní prostory a dále několik menších jako např. Bratrstvo oceli, Ruská ekonomická společnost či Smetiště. Frakce rozdělujeme na hráčské a atmosférické. Druhá skupina frakcí ve hře vytváří dojem světa Falloutu v kombinaci s dekoracemi a rekvizitami. Obě velké frakce zahrnují několik menších skupin, které spolu v osadách žijí, mají své vedení, cíle a zájmy.

Každý hráč se hlásí do jedné nebo druhé velké frakce. Atmosférické jsou již většinou zabrané, z čehož plyne, že hráči jsou obyvateli jedné nebo druhé osady. U atmosférických rolí si prosím zkontrolujte dostupnost v kartě dané frakce. Ne všechny jsou zabrané. V každé frakci je vždy jeden velitel, který je atmosférická postava.

Do frakce se hráč hlásí při registraci. Přímo ve hře už frakci změnit nelze.

Rozdělení frakcí je tedy následující:

Goodwaters – Water Trade Co. (hráčská), Scavengeři (hráčská), Obyvatelé osady (hráčská), Maroon Club (atmosférická), Nástěnkáři (atmosférická), Vinc´s radio (atmosférická).

Poslovní prostory – Više za vas (hráčská), Ghůlové (hráčská), Obyvatelé tábora (hráčská), Hrvatski casíno (atmosférická).

Okolní pustiny – Regulátoři (hráčská), Bratrstvo oceli (atmosférická), Supermutanti (atmosférická), Ruská ekonomická společnost (atmosférická), Smetiště (atmosférická).


Goodwaters (45/63)

Hlavní osada v tomto regionu. Je domovem osadníků, které vede frakce Water Trade Co. Osada čítá něco kolem pár desítek obyvatel a existuje již několik let. Pro karavany je to poslední zastávka na dlouhé cestě přes celou Evropu, než se vydají zase zpět na západ. Osadu tvoří shluk chatrčí, slumů a je obehnána vysokou palisádou z pneumatik, dřeva, plechů a ostnatého drátu. Čtěte více…

 

Poslovní prostory (36/57)

Tento tábor je domovem frakce Više za vas, která pochází z Balkánu a oficiálně funguje jako obchodní država. Je alternativou pro ty, kteří neradi chodí do Goodwaters ať už z důvodů vnitřní politiky či zákonů. Pro někoho jsou zákony v Poslovních prostorách přísné, ale jiní je zase vítají. Záleží, jestli je člověk spíš liberál nebo konzervativec. Tábor je obehnán palisádou z prken, plechů a pneumatik. Čtěte více…

 

Okolní pustiny (32/51)

V okolních pustinách se nachází několik menších táborů, které si většinou hlídají svou obranu a suverenitu. Často zde ale může člověk narazit na zajímavosti. Čtěte více…

 

…pokračujte na Herní dokumenty.