Janitors

 

,,Nový trubky sme dostali ještě za předchozího starosty. Od tý doby už jen látáme díry.“

 

 

Celý Deadwood leží na tikající bombě výkalů, ale nikdo to nechce říct nahlas a tak se neustále něco opravuje. A protože už léta je veškerá městská infrastruktura vystavena drsným živlům, tak kvalita leckde trochu pokulhává. Nejvíce je to vidět na drobných detailech, jakože jdete ulicí a najednou potok splašek přes cestu, nebo někdy nevíte, jestli se z některé trubky nevyvalí kupa zasmrádlé hmoty.

O to, aby se to dělo co nejméně, se v Deadwoodu snaží právě údržbáři, které dříve najímal sám Thomas Carnegie, aby mu pomohly vybudovat dnešní Deadwood.

Většina města si lidí od správy osady váží, jelikož díky nim je město čisté, voda teče, světla svítí a může fungovat vše, na co jsou místní obyvatele zvyklí. Jakmile se někde něco pokazí, hned se do vzduchu vznese volání ,,údržba!“, takže všichni vědí, že tyhle lidi není dobrý naštvat.

Kromě toho poskytují i technické a inženýrské práce a pokud má mezi nimi člověk známého, může si vyhandlovat nějakou slevu.

 

POPIS

okruh obchod / technické služby

min. počet hráčů: 5

max. počet hráčů: 10

#vhodné i pro začátečníky #technické zázemí #crafting

Čistě nebojové role, které mohou oslovit hráče, kteří neholdují zrovna pobíhání po pustině nebo politikaření. Pravý kutil se hned pozná a vlastní invence (v mezích pravidel ;)) je zde přímo vítaná.

Frakce, která vzejde z tohoto okruhu bude obsahovat různé typy řemeslníků – od údržbáře, inženýra, technika a kováře po mechanika popř. hrobníka – podstatné je, že tato frakce bude poskytovat především technické a inženýrské služby jako např. stavba generátorů, opravy objektů, projektování nových apod.

Očekává se zde velká fantazie a kreativita a tuto frakci bychom rádi svěřili do rukou právě takových lidí.

Kostýmově by měli členové správy osady nosit nějaký jednotící prvek (např. nášivku) a oblečení spíše civilní/pracovní ala 50. – 60. léta v USA v kombinaci s doplňky svého zaměření. Ideálně také dobovými.

 

Přihlášku frakce posílejte Khornovi nebo na info@falloutlarp.cz.

 

DÁLE>>>