Noční život

 

,,Jémináčku, za noc v Deadwoodu bych prodal i vlastní matku!“

 

 

Každý, kdo si chce pořádně užít pravého ducha Deadwoodu spí přes den a žije v noci, kdy se z místního salónu ozývá dusot nohou, střelba a hřmotná hudba, zatímco místní kbelíkáři (tak se říká pacholkům co uklízej zvratky) pobíhají jako o život, aby ulice do rána nevypadaly jako po řádění wendiga.

Kolem nočního života platí několik pravidel – netahej v salónu bouchačku a už vůbec ne na chlápka co mu to patří. Další pravidlo říká, že všechny ,,opravdový“ obchody se uzavírají právě u skleničky pálenky nebo u karet. Duch alkoholu nebo hry je svědkem dohod a kdo je poruší, musí čelit hněvu obchodního partnera.

Salón je místo, kde hraje hudba, teče zde dobré pití a hlavně tu není nouze o ostré lokty, karban, ruletu a příjemnou společnost.

Prostě, kdo chce opravdu vydělávat, chodí kšeftovat do salónu, a i když je majitel sice starostův člověk, jede si hodně svoje vlastní obchody.

 

POPIS

okruh hazard / obchod

min. počet hráčů: 5

max. počet hráčů: 10

#vhodné i pro začátečníky #hazardní hry #nelegální obchod 

Mohlo by se zdát, že nelegálně ve hře kšeftuje každý, ale pravdou je, že v salónu získáte nejvíce drbů a tipů. Když ne od barmana nebo majitele tak od některého z hostů. Frakci salónu bychom rádi obsadili lidmi, které bude bavit během hry hrát kasino a obecně se starat o relax zónu, kterou má toto místo být.

Frakce se stará o koloběh ekonomiky čili o prodej podpultovek a herních drog.

Také bychom chtěli, aby frakce střežila obchodního ducha smluv, které jsou uzavřeny pod střechou salónu.

Počítá se také, že salón bude otevřen hlavně v noci.

Vizuálně může tato frakce vypadat libovolně s nějakým jednotícím prvkem na kostýmu. Může se jednat o další pouliční gang vedoucí salón.

Prosíme jen, vyhněte se stylu ala mafia apod. (už jsme to ve hře měli)

POZOR!!! Součástí frakčního designu nebude prodej pití/občerstvení. To zajišťují pořadatele prostřednictvím herního baru, který bude zvlášť od salónu. Budeme se snažit tyto dvě místa dát co nejblíže k sobě, aby fungovala pokud možno najednou. 

 

Přihlášku frakce posílejte Khornovi nebo na info@falloutlarp.cz.

 

DÁLE>>>