Nová Alexandrie

Armáda Nové Alexandrie 

“Novo Vojsk Aleksandrije”

Na první pohled, by si mohl obyvatel pustiny splést vojáka Nové Alexandrie s obyčejným nájezdníkem. Tento omyl stál již mnoho lidí život. Nová Alexandrie poskytuje svým vojákům, dostatek munice, zbraní, techniky a hlavně otroků, kteří zajišťují vše od logistiky po stavbu fortifikací. Jedná se tedy o silně vyzbrojenou armádu, kterou nelze brát na lehkou Váhu.  

Divize Spár

Tato divize byla vyslána na sever, aby dobývala nové území. Jedná se převážně o veterány Balkánských válek. Jsou to tedy silně zkušení vojáci. Jejich počet, díky tomu však není velký. Co jim chybí do počtu, však dohánějí kvalitní výzbrojí. Od svých pánů z Alexandrie, dostali i poválečné Energozbroje. Ty nejsou tak pokročilé, jako od bratrstva, ale narozdíl od nich, je dokáží vyrábět. Divizi vede Komandant Goran Gadžič.  

 Na severu se spojili s obchodní společnosti Više za Vas. Ta vidí ofensívu, jako velice dobrou možnost pro rozšíření obchodního vlivu. Navíc spoluprací s divizí dostojí svému slovu, které dala Novoalexandrijcům. Pro mangupa bude čest padnout pro své Novoalexandrijské pány.