Otroctví

 

,,Cenu tvýho života teď určuje to, jak dobře umíš makat v dolech.“

 

 

V Deadwoodu existuje jeden typ obchodníků, jehož obchodním artiklem nejsou věci ani zvířata, ale lidé.

Otrokáři pochází z Billingsu v sousední Montaně, kde je jejich ráj na zemi a kde se také nachází největší burza s otroky na severozápadě.

Původně přišli do města jako obchodní partneři Joea Carnegieho a až po pár letech se někteří nastěhovali na trvalo a rozjeli byznys.

Lidi jsou prostě pracovní síla, které se v pustinách často nedostává s tím, že problém bývá udržet pracanty naživu a co nejdál od zbraní.

V Deadwoodu se s otroky obchoduje a ne zrovna v malém.

V okovech se může ocitnout každý, kdo si třeba v noci po cestě z baru nedá pozor a narazí na lapače. Ti si pak s nebožákem rychle poradí.

I když otroctvím mnoho lidí v pustinách opovrhuje, tak se mezi nimi najde stále dost těch, kteří nucené pracovní síly rádi využijí .

Takoví jedinci dost často končí v dolech, otročí na farmách nebo prolézají smeťáky.

 

POPIS

okruh lov hlav / boj / obchod

min. počet hráčů: 5

max. počet hráčů: 10

#vhodné spíše pro zkušenější hráče #obchod s otroky #boj

Frakci otrokářů bychom rádi svěřili do rukou spíše zkušenějším hráčům. Brát otroky – nebo spíše omezovat ostatní spoluhráče na herní svobodě vyžaduje velký cit pro to, jak daleko můžeme jako otrokáři zajít. Zajetí musí být paradoxně i trochu zábava s šancí utéct. To musí každý aspirant na otrokáře akceptovat a chovat se podle toho.

Ve hře bude možné brát otroky a prodávat je do výrobních frakcí, ale také mezi sebou. Pracovní síly mají pro výrobní frakce pozitivní vliv.

Vzhledově bychom si otrokáře představovali jako bandu pankáčů, ideálně s vyholenými boky, číry apod. kožené bundy, křiváky, řetězy apod. Obecný vzhled spíše do pouličního gangu s nějakým jednotícím prvkem nebo symbolem.

 

Přihlášku frakce posílejte Khornovi nebo na info@falloutlarp.cz.

 

DÁLE>>>