Přepis holopásky č. 1

Pro lid Dakoty. První páska. Pokud tohle slyšíte, tak vězte, že krvavé deště zaplaví vaši zem. Vše, co uslyšíte v této zprávě souvisí jen a pouze s vámi! Pokud chcete vědět… proč se věci staly… Prošel jsem tímto světem už mnoho mil, ale až kvůli vám jsem se zastavil. To, co chci abyste udělali mi dá oddych… dlouhej a možná věčnej… kdo ví.

Jednou jsem překročil devadesátku a jako první v Legii spatřil Mount Rushmore v plné jeho kráse. Pomník Starého světa, přesto přemosťující vše, v co jsme kdysi věřili. A za ním jsem viděl lid Ameriky, na který se valí silný Býk a ten by mohl být oním, kdo Caesara zastaví.

Bude to pro vás lekce, a stejně tak i pro mě, protože Býk potřebuje bojovat, potřebuje výzvu, bez ní… zakolísá a umírá v prachu. Jih už hoří červenou barvou, kde vládne Legie a moje zpráva pro vás je tato: Zkáza, která byla způsobena na jihu může nastat znovu. Bude se to dít dál. Pokud se válka nezmění.

Ona se ale musí změnit skrze lidi a jejich symboly. A stejně jako jste vy sledovali mě, budu nyní já sledovat vás a ať už bude váš symbol jakýkoliv, noste ho, noste ho hrdě, když už budete stát na vrcholku Mount Rushmore.