Registrace

Registrace bude probíhat od 19.6.2022, 19:00, prostřednictvím portálu Registračka.cz. Akce je výběrová, tzn. velitelé jednotlivých frakcí si ze všech registrovaných zájemců budou dle svého uvážení vybírat účastníky do svojí frakce a nezáleží na pořadí vaší registrace.

 

Jak se zaregistrovat?

Registrace bude probíhat přes web Registračka.cz, který většina z vás už nejspíše zná díky minulým ročníkům nebo jiným akcím. Postup je přímočarý – přihlásíte se na portál (nebo se registrujete, pokud jej používáte poprvé), vyberete si Fallout LARP [2022]: Garden of Eden ze seznamu akcí, vyplníte formulář a odešlete.

Oproti loňským ročníkům je registrace výrazně zjednodušená a vybíráte si pouze frakci, za kterou chcete jet. Na konkrétní roli a dalších detailech se pak už domluvíte s velitelem svojí frakce, pokud vás přijme.

 

Co se stane pak?

Jakmile vyplníte registraci, dostane ji „na stůl“ velitel frakce, za kterou jste se registrovali a tento VELITEL FRAKCE NÁSLEDNĚ ROZHODNE, koho z vás si do frakce vezme. Výběr je čistě na něm a určitě se nebude rozhodovat podle toho, kdo byl o minutu rychlejší při vyplňování registračky.

Přesto doporučujeme, REGISTRUJTE SE CO NEJDŘÍVE – velitelé si mohou obratem začít plnit frakci z došlých registrací a nejspíše si nebudou držet volná místa pro dlouho váhající zájemce. Pokud některý z velitelů shledá, že jeho frakce je již zaplněná a má i dostatečnou zásobu náhradníků, dáme vám vědět a registraci pro tuto frakci ukončíme. REGISTRACE KONČÍ NAPLNĚNÍM VŠECH FRAKCÍ.

 

Co registrační poplatek?

Až po potvrzení velitelem frakce vám přijde info k zaplacení REGISTRAČNÍHO POPLATKU VE VÝŠI 1200KČ. Slibovaná sleva pro NPC samozřejmě platí a ti, kterých se to týká, by info již měli mít. Po úspěšném uhrazení vstupného je vaše registrace dokončena a jedete.

 

Platí to i pro NPC?

NPC SE MUSÍ REGISTROVAT ROVNĚŽ, nicméně účast v NPC roli je podmíněna předchozí domluvou s námi, tedy s organizátory. V tuto chvíli bychom měli mít NPC role kompletně obsazené, takže pokud s námi nejste domluvení na účasti v roli NPC, tak se za NPC neregistrujte. Děkujeme.