Dead Dogs (hlavní frakce)

 

Původní klan pochází ze Sturgisu, nad kterým získali nadvládu poražením ostatních nájezdníků. Ve chvíli, kdy se členové klanu dozvěděli o hrozbě z jihu, začali se aktivně zajímat o dění v oblasti Jižní Dakoty. Postupně se DD podařilo dostat až do centra Mount Rushmore, o který svedli bitvu s místními obyvateli a jednotkami NCR. 

Po vítězství v boji o horu se DD stáhli zpět na svojí základnu do Sturgisu. V okolí kráteru Mount Rushmore se nyní nachází jen malá skupina DD vedená guvernérem Postmanem. Tomu se podařilo navázat spojenecké vztahy s frakcemi žijícími v okolí Helvetie. Tím si upevnili pozici pozici v Dakotě, která jim dovolila vést aktivní boj proti okupantům z NCR. Touto dobou se Cháronova kavalerie vrací z Bitter Springs bez spojenců, avšak s vědomím, že Dead Dogs přebírají postavení největšího motorkářského gangu ve známém světě.   

 

Jak si Dead Dogs vedli v předchozím ročníku se dozvíš v epilogu.

 

Cíle frakce

Dead Dogs se budou snažit postavit Archu. Archa je místo, kde oslava a uctívání lidské svobody nikdy nekončí. Je to symbol osobní svobody a odboje proti všem, kteří by lidskou svobodu chtěli omezovat. Je to svolávací signál pro všechny svobodomyslné a ty, kteří nesedí do tabulek úřadům. Je to hymna těch, kteří už nechtějí být dušeni pod botou fašismu předválečné civilizace. Všechny gangy, raideři a divoši, které se NCR snažila zničit a potlačit, přijdou do Dakoty. Společně se postaví na takový odpor, že se Dakota stane pro NCR nedobytnou.

 

Vzhled frakce

Poznávacím znakem frakce jsou motorkářské bundy, vesty, kožené oděvy, doplňky kombinované s částmi opotřebeného vojenského vybavení. 

Plní členové nosí ještě vestu s nápisem Dead Dogs a psí hlavou na zádech.

Protože se jedná o uzavřenou společnost s vlastní hierarchií, mohou externí členové frakce mít na zádech bundy nebo vesty pouze vlastní motiv psí hlavy nebo vlastní nápis Dead Dogs, ale vždy jen jedno, nikdy obojí.

Alternativně mohou použít motiv vlastního gangu, který se po smrti Velkých Chánů připojil k Dead Dogs.

 

Velitelem frakce a kontaktní osobou je Cháron.