Knochen Salvage Group (malá frakce)

 

KSG byla založena Luciem a Hannibalem Knochenovými v troskách texaského Austinu krátce po Velké válce. Živoření v radioaktivních troskách města oba bratry záhy proměnilo v ghůly. Proměna v nelidské, pomalu se rozpadající, stvůry ale bratry nepřipravila o jejich smysl pro obchod. Díky přírozené ghůli netečnosti vůči radiaci se pustili do hledání zásob ve zničeném městě s ještě větší vervou a odvahou. Nakonec museli Austin opustit z důvodů, které jsou známé jen jim samým. 

To všechno se ale stalo už před více než sto lety. V Dakotě bratry Knocheny nalezneme už jakožto vlastníky firmy Knochen Salvage Group. Společnost najímá převážně ghůly a mutanty. Specializují se na práce v radiací zamořených oblastech, všude tam, kam by nebylo možné nebo moudré posílat normální osoby. KSG ale v Helvetii vidí i něco víc, než jen další fušku. Našli v Helvetii nový domov tím, že si zajistili neoddiskutovatelnou ekonomickou nadvládu a vysokou prestiž.

 

Jak si KSG vedlo v předchozím ročníku se dozvíš v epilogu.

 

Cíle frakce

KSG se bude nadále zaměřovat na radiací zamořené oblasti tam, kde jejich ghůli zaměstnanci budou nejvíce kapitalizovat na svých nelidských výhodách. Navyšovat svůj kapitál, upevňovat svou politicko-ekonomickou pozici v oblasti Helvetie a rozvíjet svou osadu za pomocí vylepšení settlementu.

 

Vzhled frakce

Pracovní oblečení s viditelným logem Knochen Salvage Group na zádech

Páska s logem KSG kolem paže

Ghůlí nebo supermutantí vizáž, případně používání ochranných pomůček proti radiaci.

 

Velitelem frakce a kontaktní osobou je Memphis.