Obyvatelé Helvetie

 

Obyvatelé Helvetie jsou hráči bez frakční příslušnosti, kteří žijí na území města Helvetie. Nepodléhají žádnému organizovanému velení a nemají ani konkrétní cíl. Jejich loajalita je neutrální. Spíše než budoucnost Dakoty je zajímá jejich kapsa. Ruch Tržistě jim nabízí nespočet příležitostí, jak se nechat zaměstnat, ať už přijímáním questů od Starosty, nebo jiných NPC sídlících v Helvetii.

Přihlásit se jako Obyvatel Helvetie je vhodné především pro samotáře a ty, kteří nemají chuť na hru v organizované frakci. Zároveň je to volba pro ty z vás, kteří s Fallout LARPem nemají předchozí zkušenosti a chtějí si hru nezávisle vyzkoušet. V neposlední řadě je to příležitost pro LARPové nováčky, protože Tržiště vám vždycky nabídne nějaký quest nebo radu, kde to zrovna žije.

 

Vzhled

Obyvatelé Helvetie se oblékají jako obyčejní Wastelandeři (pro inspiraci se podívejte na obyvatele osad ve Fallout 4). Dbají na to, aby jejich oblečení nepřipomínalo frakce v Dakotě. 

 

Kontaktní osobou před hrou je Filip Bush Bušek. Během hry se hráči mohou obracet na Starostu, případně další NPC postavy na Tržišti.