Registrace

Registrace ukončeny.

 

Kapacita akce byla naplněna s výjimkou CP. Děkujeme vám všem za zájem a těšíme se na shledanou v srpnu!

 

Způsob a podmínky registrace

Registrujete se vyplněním a odesláním registračního formulářeProsíme vás o pečlivost při jeho vyplňování a kontrolu všech vyplněných informací předtím, než jej odešlete. Pokud ve formuláři uděláte chybu, překlep nebo podobně, ozvěte se nám, není pro nás problém vaše registrační údaje zpětně upravit. NEREGISTRUJTE SE ZNOVU/OPAKOVANĚ.

Nezapomeňte, že svojí registrací vyjadřujete souhlas s podmínkami účasti.

Potvrzení o úspěšném vyplnění a odeslání formuláře obratem obdržíte na uvedený e-mail. Následně vám cca do druhého dne na tentýž e-mail přijdou informace k úhradě registračního poplatku. Základní registrační poplatek i pro letošek činí 1600Kč a vždy je potřeba jej uhradit do ukončení daného registračního kola. Pokud si v rámci registračního formuláře objednáte některé z upomínkových předmětů, bude samozřejmě adekvátně navýšen o jejich cenu.

Po uhrazení a zpracování vašeho registračního poplatku obdržíte závěrečný e-mail s potvrzením vaší registrace a můžete se začít těšit na akci.

 

První (uzavřené) kolo registrací

První (uzavřené) kolo registrací začíná v pondělí 8.4.2024 v 18:00.

Registrace do všech hráčských frakcí kromě Obyvatel Helvetie a Dakota Irregulars je v tomto kole podmíněna znalostí registračního PINu, který vám sdělí velitel/kontaktní osoba frakce. Kontakty na velitele frakcí najdete vždy na konci informační stránky dané frakce. Za Obyvatele Helvetie nebo Dakota Irregulars je možné se volně registrovat od začátku. Informace k registraci CP a NPC naleznete níže.

První kolo registrací končí v pátek 19.4.2024 v 18:00. Do tohoto termínu je zároveň potřeba zaplatit registrační poplatek, nezaplacené registrace budou po tomto datu zrušeny bez náhrady a budete se případně muset pokusit znovu registrovat v druhém (otevřeném) kole. Odklady plateb letos nebudou možné, prosíme, nežádejte nás o ně. Děkujeme za pochopení.

 

Druhé (otevřené) kolo registrací

Druhé (otevřené) kolo registrací začíná ve středu 8.5.2024 v 18:00.

V tomto kole budou otevřeny volné registrace do všech hráčských frakcí, které se nenaplnily v rámci prvního (uzavřeného) kola. Registrace CP a NPC se stále řídí tím, co je uvedeno níže.

Druhé kolo registrací končí v pátek 24.5.2024 v 18:00. Do tohoto termínu je zároveň potřeba zaplatit registrační poplatek, nezaplacené registrace budou po tomto datu zrušeny bez náhradyOdklady plateb ani v druhém kole nebudou možné, prosíme, nežádejte nás o ně. Děkujeme za pochopení.

 

Upomínkové předměty (merch)

Letos je možné si v rámci registrace objednat hned tři typy upomínkového předmětu.

 

Kromě obligátního trička jsme letos zařadili i dámské tílko se stejnou grafikou. Tričko nebo tílko stojí shodně 500Kč a velikost si zvolíte v rámci registrace.

 

 

Do třetice pak nabízíme úplnou novinku v podobě nerezového termo hrnku/krýglu s gravírovaným logem akce a objemem 450ml, který vřele doporučujeme, jelikož vám kromě stylu, vzpomínky na letošní ročník a našeho vděku za podporu zajistí i možnost na afterparty ušetřit nejeden jednorázový plastový kelímek. A to už se, Horste, vyplatí! Cena hrnku/krýglu je 650Kč.

 

 

Registrace za CP či NPC

Účast v roli CP (cizí postava – člověk hrající krátké jednorázové role, nájezdníky, bestie apod. a dalšími způsoby vypomáhající se zajišťováním běhu hry) nebo NPC (nehráčská postava – obchodníci, učitelé perků a další role, které nezastávají hráči) je možná po dohodě s organizátory akce. Převážná většina NPC rolí už je zaplněných, nicméně za zeptání nic nedáte, a CP sháníme vždy a v prakticky neomezeném počtu. Pokud máte zájem se hry zúčastnit touto formou, ozvěte se nám na Facebooku nebo Discordu – kontakty naleznete dole na hlavní stránce. CP a NPC neplatí základní registrační poplatek 1600Kč.