Registrace

REGISTRACE NA ROČNÍK 2023 JSOU UKONČENY.

 

REGISTRACE BUDOU DEFINITIVNĚ UKONČENY K 31.7.2023!

 

Registrujte se vyplněním formuláře tady na webu. Po jeho vyplnění vám přijde e-mailem potvrzení a údaje k platbě, přičemž následně budete mít týden na uhrazení registračního poplatku. Po jeho úspěšném uhrazení vám opět přijde potvrzení a tím je vaše registrace úspěšně dokončená.

 

REGISTRAČNÍ POPLATEK: 1600Kč

 

ZMĚNY OD 22.5.2023

  • Dead Dogs se mění na hlavní (velkou) frakci a jejich registrace jsou tímto otevřené.
  • Registrace do malé frakce Dakota Irregulars jsou nově otevřené.
  • Frakce Nový Jižní Quebec byla pro nezájem zrušena bez náhrady a není tedy možné se za ni registrovat. 
  • Do hry se stále vejdou 1-2 nové malé frakce. Pokud máte zájem o malou frakci a alespoň 5 lidí, neváhejte se nám ozvat!

 

Registrace do obou velkých frakcí jsou volně k dispozici a budou po celou dobu registrace fungovat na základě principu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

POZOR, ZMĚNA! Vzhledem k tomu, jak nyní vypadají počty registrovaných a zájem o jednotlivé frakce, nebudou malé frakce (s výjimkou Dakota Irregulars) otevřeny pro volnou registraci. Pokud opravdu toužíte jet za malou frakci, ozvěte se jejímu veliteli a dohodněte se s ním.

Registrace do malých hráčských frakcí jsou po první dva týdny (tedy do 14.5.2023) uzavřené, tzn. mohou se do nich registrovat jenom ti, kdo se předem domluvili s šéfem frakce a dostali od něj příslušné heslo. Do těch frakcí, které nebudou plné, bude 15.5.2023 ve 12:00 otevřena klasická registrace jako do frakcí velkých.

 

Registrace necháváme otevřené až do naplnění akce, a to za původní cenu 1600Kč. Registrovaní po 15.6.2023 nicméně už nebudou mít možnost si objednat tričko ani mít osobní příběhovou linku.

REGISTRACE BUDOU UKONČENY 31.5.2023 . REGISTRACE OTEVŘENY MINIMÁLNĚ DO 15.6.2023! Pokud shledáme, že je potřeba některé frakce ještě doplnit, otevřeme během následujících měsíců další kola za účelem doregistrace, nicméně registrační poplatek může být vyšší, nebude už možné si objednat tričko a rozhodně to neslibujeme, takže neváhejte a REGISTRUJTE SE VČAS.

 

Pozor, pokud byste na akci nakonec nemohli jet, tak během května se lze ještě domluvit na zrušení registrace a vrácení peněz, ale po prvním červnu už nikoli. Děkujeme za pochopení. Samozřejmě bude ale možné po domluvě s námi přenechat zaplacenou registraci někomu jinému.


Ohledně možnosti se registrovat a na akci jet nikoli jako hráč, ale jako CP (Cizí Postava), se případně informujte u našeho CP mastera pomocí Facebooku nebo mailu.

 

Za +500Kč je možné si k registraci objednat unikátní tričko letošního ročníku Fallout LARPu.